Inno Broker

Zostań LIDEREM

Inno-brokerzy zachęcają młodych naukowców z województwa lubelskiego do aplikowania w Programie LIDER organizowanym przez NCBiR.

Program LIDER adresowany jest do młodych naukowców chcących zdobyć doświadczenie w kierowaniu realizacją projektu badawczego oraz podnieść swoje kompetencje w samodzielnym budowaniu, zarządzaniu oraz kierowaniu własnym zespołem badawczym. Program służy także stymulowaniu współpracy naukowców z przedsiębiorcami, poprzez realizację badań o potencjale wdrożeniowym i komercjalizacyjnym. Dodatkowo zachęca do mobilności międzysektorowej, międzyuczelnianej oraz pomiędzy jednostkami naukowymi. Maksymalna wysokość dofinansowania projektu wynosi 1,2 miliona złotych.

Dokumenty Programu LIDER (regulamin konkursu, wzór wniosku o dofinansowanie, kryteria oceny wniosków, wzór umowy o wykonanie i finansowanie projektu) dostępne są na stronie http://www.ncbr.gov.pl/programy-krajowe/lider/lider-vi-edycja/materialy-do-pobrania/

Termin naboru wniosków: 15.01.2015 r. – 15.03.2015 r.

Inno-brokerzy z Lubelskiego Parku Naukowo-technologicznego zapraszają na indywidualne konsultacje - Jak skutecznie aplikować w Programie LIDER?

Przyjdź do nas i poznaj lubelskich Liderów. Pragniemy przypomnieć, że lubelscy naukowcy zdobyli finansowanie na realizację 5 projektów podczas pięciu edycji programu. Do elitarnego grona LUBELSKICH LIDERÓW należą:

  1. Magdalena Frąc - druga edycja
  2. Justyna Cybulska  - druga edycja
  3. Arkadiusz Małek  - druga edycja
  4. Sylwia Okoń  - piąta edycja
  5. Adam Kuzdraliński  - piąta edycja

Dodatkowo informujemy, że Narodowe Centrum Badań i Rozwoju organizuje spotkanie informacyjne dla Wnioskodawców w VI edycji konkursu LIDER.

Wszystkie szczegóły dostępne pod linkiem: http://ncbr.gov.pl/programy-krajowe/lider/lider-vi-edycja/aktualnosci/art,3170,spotkanie-informacyjne-dotyczace-programu-lider-vi.html

ZŁÓŻ WNIOSEK I ZOSTAŃ LIDEREM!!!

Informacje - inno-brokerka Edyta Chruściel


Powrót
Szybki kontakt

LPNT S.A.

Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A.
ul. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin
tel. (+48) 81 534 61 00
faks: (+48) 81 531 85 48
e-mail: biuro@lpnt.pl

lpnt

Banery2
Banery
Inno Broker
Copyright © Inno Broker - 2013.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij