Inno Broker

Wydruki przestrzenne

Inno-brokerzy serdecznie zapraszają na spotkanie: "Wydruki przestrzenne - 3D Systems", które  jest organizowane przy współudziale Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego oraz oficjalnego przedstawiciela 3D Systems w Polsce - firmę CADMECH sp. z o.o.. Spotkanie odbędzie się 27 kwietnia w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym w Lublinie (sala północna), ul. Dobrzańskiego 3, w godzinach 10.00-14.00. Ofertę firmy 3D Systems mogą Państwo sprawdzić pod linkiem: http://www.3dsystemspolska.pl/index.php/drukarki-3d.

Spotkanie obejmować będzie prezentację możliwości druku 3D, w tym:

  • omówienie obecnie dostępnych technologii profesjonalnych i produkcyjne dla przemysłu oraz nauki,
  • przedstawienie wad i zalet poszczególnych technologii druku,
  • prezentacja modeli w różnych technologiach,
  • pokaz drukowania na urządzeniach "kompaktowych",
  • nauka podstaw obsługi prezentowanych urządzeń,
  • study case z użycia poszczególnych urządzeń w różnych branżach.

 

Sesje będą prowadzone przez oficjalnego przedstawiciela 3D Systems w Polsce. Organizacją spotkania ze strony inno-brokerów zajmuje się inż. Dawid Kowalczyk. Po zgłoszeniu chęci uczestnictwa na e-mail: d.kowalczyk@lpnt.pl  otrzymają Państwo dodatkowe informacje na temat spotkania oraz zostaną poproszeni o wypełnienie krótkiej ankiety, której wypełnienie i przesłanie na powyższy adres jest równoznaczne z potwierdzeniem obecności. Ankieta pozwoli również na optymalny dobór tematyki wykładu i dokładniejsze omówienie wybranych technologii zgodnie z Państwa zainteresowaniami.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego drukowania ;-)


Powrót
Szybki kontakt

LPNT S.A.

Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A.
ul. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin
tel. (+48) 81 534 61 00
faks: (+48) 81 531 85 48
e-mail: biuro@lpnt.pl

lpnt

Banery2
Banery
Inno Broker
Copyright © Inno Broker - 2013.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij