Inno Broker

Współczesne media

W dniach 15 - 16 kwietnia, nasi przedstawiciele uczestniczyli w, już siódmej z cyklu, Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pt. "Współczesne media", która zorganizowana została na Wydziale Politologii UMCS w Lublinie. Tegoroczna edycja poświęcona została problemowi informacji we współczesnych mediach.

Podczas dwudniowych obrad, swoje wystąpienia zaprezentowali specjaliści oraz praktycy, na co dzień związani i reprezentujący ośrodki naukowo-badawcze w całej Polsce (m.in.: UJ, UG, UŚ, URz, USz, UW, UAM w Poznaniu, UKW w Bydgoszczy, ATH w Bielsku-Białej, UMK w Toruniu, AGH, SWPS w Warszawie, KUL, UMCS). Nasza inno-brokerka Ilona Dąbrowska, zaprezentowała wystąpienie zatytułowane "Wygoogluj to. Internet jako źródło i nośnik informacji". Dyskusje toczyły się w panelach tematycznych, podczas których poruszono m. in. kwestie kultury informacji w kontekście rozwoju technologii, infotaiment'u, politicotainment'u, czy marketingu medialnego.

Wystąpieniom towarzyszyły dyskusje oraz polemiki. Z poszczególnymi wystąpieniami, w formie publikacji, będzie można zapoznać się czytając tom zatytułowany "Współczesne media - media informacyjne".


Powrót
Szybki kontakt

LPNT S.A.

Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A.
ul. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin
tel. (+48) 81 534 61 00
faks: (+48) 81 531 85 48
e-mail: biuro@lpnt.pl

lpnt

Banery2
Banery
Inno Broker
Copyright © Inno Broker - 2013.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij