Inno Broker

WSPARCIE EDUKACJI MŁODZIEŻY W ZAKRESIE INNOWACJI

WSPARCIE EDUKACJI MŁODZIEŻY W ZAKRESIE INNOWACJI

Dzisiaj w LPNT S.A. odbyło się kolejne warsztatowe spotkanie z przedstawicielkami Gimnazjum nr 19 im. Józefa Czechowicza w Lublinie. Już od września startuje tam klasa o profilu technologicznym, której program stworzyliśmy wspólnie. Będzie to pierwsza w tego typu klasa gimnazjalna w naszym regionie. Dzięki współpracy z Parkiem młodzież będzie miała możliwość nauki przedmiotów związanych z nowymi technologiami, pozna wybitnych specjalistów m. in. z branży IT czy OZE oraz na własne oczy zobaczy, jak wygląda praca konstruktorów i wynalazców.

Współpracą związaną ze wsparciem nauczycieli we wprowadzaniu innowacyjnych metod dydaktycznych na poziomie gimnazjalnym i licelanym zajmuje się inno-brokerka Ilona Dąbrowska. ZAPRASZAM ZAINTERESOWANYCH DO WSPÓŁPRACY ;-)

a może wydruki 3D?

Powrót
Szybki kontakt

LPNT S.A.

Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A.
ul. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin
tel. (+48) 81 534 61 00
faks: (+48) 81 531 85 48
e-mail: biuro@lpnt.pl

lpnt

Banery2
Banery
Inno Broker
Copyright © Inno Broker - 2013.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij