Inno Broker

Wizyta gości z Japonii i Indii

Wizyta gości z Japonii i Indii

W dniu 26 maja 2015 roku Lubelski Park Naukowo-Technologiczny odwiedziła grupa 14 przedsiębiorców indyjskich oraz 6 przedsiębiorców japońskich reprezentujących różne branże. W tym czasie inno-brokerzy zaprezentowali gościom innowacyjny potencjał Lubelszczyzny, w tym firm mających siedziby w Parku i Inkubatorze Technologicznym. W czasie spotkania lubelskie firmy miały okazję zaprezentowania swoich produktów i usług przed zagraniczną delegacją. Niezawodny Michał Korba zaprezentował aplikację iWisher, która bardzo spodobała się zwłaszcza japońskim przedsiębiorcom. Inno-brokerka Ilona Dąbrowska przedstawiła przybyłym gościom teorię i praktykę dotyczącą wykonywania zawodu inno-brokera. Okazało się, że efektywna współpraca biznesu z nauką jest ogromnym wyzwaniem, zarówno w bardzo szybko rozwijających się Indiach, jak i wysoce rozwiniętej technologicznie Japonii. Goście byli zaskoczeni wysokim poziomem infrastruktury badawczej Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego oraz innowacyjności prezentowanych firm. Na koniec spotkania dokonano niemalże rytualnej wymiany wizytówek. Wraz z uściskiem dłoni inno-brokerzy pożyczyli gościom owocnej wizyty w Polsce skutkującej wieloma relacjami biznesowymi.

Organizatorem misji był Wydział Strategii i Obsługi Inwestorów Urzędu Miasta Lublin, Departament Gospodarki i Innowacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego oraz Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych.


Powrót
Szybki kontakt

LPNT S.A.

Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A.
ul. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin
tel. (+48) 81 534 61 00
faks: (+48) 81 531 85 48
e-mail: biuro@lpnt.pl

lpnt

Banery2
Banery
Inno Broker
Copyright © Inno Broker - 2013.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij