Inno Broker

W kręgu innowacji

Krajowa Instytucja Wspomagająca − Centrum Projektów Europejskich ma zaszczyt zaprosić Państwa na Targi wystawiennicze dotyczące realizacji projektów innowacyjnych i współpracy ponadnarodowej współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Targi pod hasłem W kręgu innowacji odbędą się 16 października 2014 r. w Centrum Konferencyjnym Stadionu Narodowego w Warszawie (Al. Ks. J. Poniatowskiego 1). Głównym celem wydarzenia będzie zaprezentowanie wypracowanych w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki nowych sposobów rozwiązywania aktualnych problemów szeroko rozumianej polityki społecznej. Program Targów obejmuje nie tylko przedstawienie wypracowanych rozwiązań, ale także wywiady z wybranymi realizatorami projektów i ekspertami, którzy w perspektywie 2007–2013 pracowali przy realizacji ww. typów projektów.

Podczas Targów odbędzie się również gala wręczenia statuetek i dyplomów zwycięzcom drugiej edycji Konkursu „Regaty Rozwoju: Liderzy Innowacji i Współpracy Ponadnarodowej PO KL 2007–2013”, rozstrzygniętego przez KIW w czerwcu 2014 r.

Jednym z celów Targów jest umożliwienie realizatorom projektów przedstawienia wypracowanych rozwiązań gronu zaproszonych decydentów oraz zaprezentowania korzyści, jakie można uzyskać z ich zastosowania. Formuła konferencji połączonej z targami, przyjęta w latach ubiegłych, spotkała się z dużym zainteresowaniem, dlatego w 2014 roku KIW – CPE postanowiła zorganizować to wydarzenie w podobnej konwencji, a nawet jeszcze mocniej zaakcentować aspekt wystawienniczy Targów. Dzięki temu realizatorzy projektów innowacyjnych i współpracy ponadnarodowej po raz kolejny będą mieli możliwość zaprezentowania swoich pomysłów i dokonań na indywidualnych stoiskach wystawienniczych.

W związku z powyższym serdecznie zapraszamy Państwa do uczestnictwa w tym wydarzeniu!
Udział w Targach jest bezpłatny. Zgłoszenia prosimy przesyłać na załączonym formularzu do dnia 3 września 2014 r., wyłącznie pocztą elektroniczną, na adres: targiinnowacji1@cpe.gov.pl

Jeżeli chcieliby Państwo zaprezentować projekt na stoisku wystawienniczym prosimy o zaznaczenie tego faktu w odpowiedniej komórce załączonego formularza zgłoszeniowego i zgłoszenie uczestnictwa maksymalnie dwóch osób. W przypadku, jeżeli nie są Państwo zainteresowani prezentacją projektu na Targach, a jedynie uczestnictwem w nich, prosimy o zgłoszenie uczestnictwa maksymalnie jednej osoby.
Jednocześnie informujemy, że liczba miejsc jest ograniczona, a o możliwości udziału w Targach decyduje kolejność nadsyłania zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy.

Z poważaniem,
Zespół Krajowej Instytucji Wspomagającej


Powrót
Szybki kontakt

LPNT S.A.

Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A.
ul. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin
tel. (+48) 81 534 61 00
faks: (+48) 81 531 85 48
e-mail: biuro@lpnt.pl

lpnt

Banery2
Banery
Inno Broker
Copyright © Inno Broker - 2013.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij