Inno Broker

Umowa z PGE

Dziś rano w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym S.A. doszło do podpisania umowy o współpracy pomiędzy PGE Dystrybucja a trzema uczelniami: Politechniką Lubelską, Uniwersytetem Przyrodniczym oraz Uniwersytetem Marii Curie-Skłodowskiej.
Porozumienie to ma bardzo duże znaczenia, zarówno dla przedsiębiorstwa, jak i poszczególnych uczelni. Jest dowodem na potrzebę budowania wzajemnych relacji oraz intencję wzajemnej współpracy. Kooperacja tego typu jest także wyjątkowo istotna w kontekście nowej perspektywy finansowania z UE oraz środków z programu Horyzont 2020.
Cieszy nas, że to właśnie Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A. odpowiada za nawiązanie współpracy. Dzisiejsze wydarzenie jest owocem pracy naszych inno-brokerów, którzy po raz kolejny skutecznie połączyli biznes oraz naukę.


Powrót
Szybki kontakt

LPNT S.A.

Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A.
ul. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin
tel. (+48) 81 534 61 00
faks: (+48) 81 531 85 48
e-mail: biuro@lpnt.pl

lpnt

Banery2
Banery
Inno Broker
Copyright © Inno Broker - 2013.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij