Inno Broker

Stypendia dla młodych uczonych

W związku z ogłoszonym przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej naborem wniosków w ramach Programu START, który umożliwia wybitnym młodym uczonym zdobycie rocznych stypendiów oraz finansowania wyjazdów studyjnych, Lubelski Park Naukowo-Technologiczny  zaprasza do współpracy wszystkie osoby zainteresowane aplikacją. Kierując się troską o rozwój talentów naukowych naszych lubelskich Uczelni oferujemy Państwu bezpłatną pomoc w opracowaniu wniosku aplikacyjnego.
Program START (http://www.fnp.org.pl/oferta/start/) skierowany jest do wybitnych młodych uczonych ze znaczącymi sukcesami w swojej dziedzinie nauki, którzy:

  • nie przekroczyli wieku 30 lat w roku składania wniosku (lub 32 lat w przypadku kandydatów, którzy korzystali z urlopów wychowawczych/macierzyńskich),
  • są pracownikami (ze stopniem naukowym magistra lub doktora) lub doktorantami w szkole wyższej lub innej krajowej instytucji, do której celów statutowych należy prowadzenie badań naukowych,
  • mają dorobek udokumentowany publikacjami (artykuły w uznanych periodykach naukowych lub pozycje książkowe).

Wysokość rocznego stypendium wynosi obecnie 28 000 zł.
Termin składania aplikacji upływa z dniem 31 października 2014 r.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z inno-brokerem Kamilem Chmielewskim w celu umówienia się na indywidualne konsultacje.
Kamil Chmielewski 
tel.: 506971270
e-mail: k.chmielewski@lpnt.pl


Powrót
Szybki kontakt

LPNT S.A.

Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A.
ul. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin
tel. (+48) 81 534 61 00
faks: (+48) 81 531 85 48
e-mail: biuro@lpnt.pl

lpnt

Banery2
Banery
Inno Broker
Copyright © Inno Broker - 2013.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij