Inno Broker

Spotkanie z przedsiębiorcami z Japonii i Indii

Spotkanie z przedsiębiorcami z Japonii i Indii

Wydział Strategii i Obsługi Inwestorów Urzędu Miasta Lublin, Departament Gospodarki i Innowacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego oraz Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych serdecznie zaprasza do udziału w spotkaniach b2b z przedsiębiorcami z Japonii i Indii. Rozmowy odbędą się 27 maja 2015 roku w Lublinie, o godz. 11.30 w Trybunale Koronnym w Lublinie (ul. Rynek 1).

Uczestnikami spotkania będzie 14 przedsiębiorców indyjskich oraz 6 przedsiębiorców japońskich reprezentujących różne branże. Profile firm są dostępne na życzenie. Rozmowy będą prowadzone w języku angielskim (w razie potrzeby zapewniamy tłumaczenie polsko - angielskie). Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną na odpowiednim formularzu do 25 maja 2015 roku. Prosimy o wskazanie firm zagranicznych, z którymi chcielibyście się Państwo spotkać.

Wypełnione formularze prosimy przesyłać na adres: natalia.wysocka@lubelskie.pl,  tel. kontaktowy: +48 81 537 16 21.

Z przedsiębiorcami będzie można także się spotkać podczas wizyty w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym w dniu 26 maja 2015 roku o godzinie 16.00. W tym czasie inno-brokerzy zaprezentują gościom innowacyjny potencjał Lubelszczyzny w tym firm mających siedziby w Parku. W czasie spotkania lubelskie firmy będą miały okazję zaprezentowania swoich produktów i usług przed zagraniczną delegacją.

Więcej infromacji udzieli inno-broker Kamil Chmielewski: k.chmielewski@lpnt.pl, tel. kontaktowy +48 506 971 270

INNO-BROKERZY ZAPRASZAJĄ DO UDZIAŁU W OBYDWU SPOTKANIACH ;-)


Powrót
Szybki kontakt

LPNT S.A.

Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A.
ul. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin
tel. (+48) 81 534 61 00
faks: (+48) 81 531 85 48
e-mail: biuro@lpnt.pl

lpnt

Banery2
Banery
Inno Broker
Copyright © Inno Broker - 2013.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij