Inno Broker

Spotkanie panelowe przedsiębiorców z naukowcami z obszarów IT i socjologii!

Szanowni Państwo,

mając świadomość potrzeby rozwoju innowacyjności w gospodarce naszego regionu, pragniemy inicjować oraz intensyfikować współpracę nauki z biznesem. Dlatego już dziś zapraszamy na spotkanie panelowe przedsiębiorców z naukowcami z obszarów IT oraz socjologii, które odbędzie się 24 czerwca o godz.: 9:00 w Sali Rady Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

 

Spotkanie dedykujemy osobom związanym zarówno z obszarem technologii informacyjnej, jak również wywodzącym się ze środowisk humanistycznych, w tym socjologicznych. Pragniemy, aby przyczyniło się ono do rozwoju współpracy pomiędzy przedsiębiorcami oraz naukowcami zaangażowanymi w te właśnie obszary nauki. Wierzymy w potencjał naszych lubelskich przedsiębiorców, znamy osiągnięcia naukowców – pora połączyć te dwa światy!


Powrót
Szybki kontakt

LPNT S.A.

Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A.
ul. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin
tel. (+48) 81 534 61 00
faks: (+48) 81 531 85 48
e-mail: biuro@lpnt.pl

lpnt

Banery2
Banery
Inno Broker
Copyright © Inno Broker - 2013.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij