Inno Broker

Spotkanie Inno-brokerów UMCS

W ramach działalności Inno-brokerów organizowane są cykliczne spotkania z przedstawicielami Centrum Innowacji i Komercjalizacji Badań - Panią dr Dagmarą Kociubą oraz Panią mgr Edytą Karczmarską. W spotkaniu regularnie uczestniczą także przedstawiciele firm oraz organizacji działających na terenie woj. lubelskiego w zakresie związanym z poruszaną tematyką.

Spotkania mają na celu koordynowanie wspólnych dla UMCS oraz Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego działań, a także określenie i wspieranie kierunków rozwoju o największym potencjale. 

Zapraszamy wszystkie osoby zaangażowane w działania związane z rozwojem telemedycyny oraz fotowoltaiki na kolejne spotkanie, które odbędzie się 25 kwietnia 2014 r. o godzinie 13.00 w sali 1412 Rektoratu Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Pl. M. Curie-Skłodowskiej 5.

Do zobaczenia!


Powrót
Szybki kontakt

LPNT S.A.

Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A.
ul. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin
tel. (+48) 81 534 61 00
faks: (+48) 81 531 85 48
e-mail: biuro@lpnt.pl

lpnt

Banery2
Banery
Inno Broker
Copyright © Inno Broker - 2013.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij