Inno Broker

Spotkanie Expert Global Consulting

Inno-brokerzy zapraszają dnia 10.09.2015 do Sali północnej w LPNT od 10:30 na spotkanie z ekspertem reprezentującym Expert Global Consulting, Panem Peterem Salkiem. Tematem spotkania będą możliwości pozyskania kapitału amerykańskiego dla firm i start-upów. 

Tematyka spotkania:

  • Zrozumienie funkcjonowania prywatnych rynków kapitałowych („Private equity” - termin oznaczający inwestycje na niepublicznym rynku kapitałowym, w celu osiągnięcia średnio i długoterminowych zysków z przyrostu wartości kapitału. Private equity może być wykorzystane na rozwój nowych produktów i technologii, zwiększenie kapitału obrotowego, przejmowanie spółek lub też na poprawę i wzmocnienie bilansu spółki).
  • Tworzenie prezentacji produktu i ubieganie się o finansowanie przez US Private Equity Firms. Uczestnicy dowiedzą się o finansowaniu Private Equity, które - prócz kapitału - zapewnia szeroki wachlarz możliwości rozwoju firmy za pomocą "know how" oraz ogólnoświatowych kontaktów Private Equity Firms.

Grupa docelowa:

  • Przedstawiciele Expert Global Consulting są zainteresowani rozmową z każdą firmą, która poszukuje znacznego kapitału na rozwój. Są szczególnie zainteresowani spotkaniem z innowacyjnymi firmami, start-upami, które niedawno rozpoczęły działalność lub z przedsiębiorstwami już istniejącymi, posiadającymi produkty lub idee wykazujące potencjał globalnej ekspansji.

Powrót
Szybki kontakt

LPNT S.A.

Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A.
ul. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin
tel. (+48) 81 534 61 00
faks: (+48) 81 531 85 48
e-mail: biuro@lpnt.pl

lpnt

Banery2
Banery
Inno Broker
Copyright © Inno Broker - 2013.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij