Inno Broker

Seminarium Interreg

5 listopada inno-brokerzy wzięli udział w seminarium poświęconym współpracy międzynarodowej w programach Interreg: Region Morza Bałtyckiego, Europa Środkowa i Europa, które odbyło się w Warszawie, a zorganizowane zostało przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju. Spotkanie adresowane było do instytucji, które chciałyby zapoznać się z konkretnymi przykładami działań finansowanych w ramach programów. O swoich doświadczeniach opowiedzieli przedstawiciele instytucji uczestniczących w międzynarodowych projektach. Była to bardzo dobra okazja do głębszego poznania oferty programów transnarodowych i międzyregionalnego, a także odświeżenia wiedzy na ich temat.

Podczas spotkania istniała także możliwość konsultacji z pracownikami Krajowych Punktów Kontaktowych, które pomagają w doborze właściwego programu, udzielają informacji na temat wsparcia dla wnioskodawców oraz pomagają w poszukiwaniu partnerów projektowych.

1
2
3

Powrót
Szybki kontakt

LPNT S.A.

Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A.
ul. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin
tel. (+48) 81 534 61 00
faks: (+48) 81 531 85 48
e-mail: biuro@lpnt.pl

lpnt

Banery2
Banery
Inno Broker
Copyright © Inno Broker - 2013.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij