Inno Broker

Rozwój współpracy lubelskich biotechnologów.

Rozwój współpracy lubelskich biotechnologów!

Pierwsze spotkanie w ramach niedawno założonego Lubelskiego Klastra Biotechologicznego już przynosi pierwsze efekty w postaci nawiązywania współpracy pomiędzy naukowcami uczelni wyższych z regionu lubelskiego a przedsiębiorcami sektora biotechnologicznego. 

Zainicjowane przez Inno-brokerów oraz przestawicieli UMCS zebranie odbyło się w siedzibie Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego. Uczestniczyli w nim licznie przedsiębiorcy makroregionu, naukowcy z ośrodków akademickich oraz przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego. Pierwszym punktem formalnym spotkania było uzupełnienie Zarządu Klastra o przedstawiciela przedsiębiorców braży biotechnologicznej. Jednogłośnie w drodze głosowania przedstawicielami przedsiębiorców w Zarządzie Klastra zostali wybrani Pan Adam Kuzdraliński (Vita Genum Sp. z o.o.) oraz Pan Henryk Lewczuk (BioMaxima S.A.).

W dalszej części zebrania stworzono robocze grupy tematyczne, dzięki którym prowadzone w ramach Klastra prace będą bardziej efektywne i skuteczne. Jednocześnie wszycy interesariusze wyrazili potrzebę stworzenia dedykowanego portalu na potrzeby animacji dynamicznego kontaktu członków Klastra. Inno-brokerzy zapoznali zebrane osoby z funkcjonalnościami istaniejącej platformy Inno-broker oraz rozpoczęli prace nad stworzeniem portali dedykowanego biotechnologom.

Osoby zainteresowane działaniem w ramach Lubelskiego Klastra Biotechnologicznego zapraszamy na śniadanie branżowe, które odbędzie się 19 stycznia w siedzibie Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego, ul. Dobrzańskiego 1, w Sali Inkubatora Technologicznego - 1.7, o godzinie 9.30. Zgodnie z wyrażoną przez uczestników prośbą na spotkanie zostali również zaproszeni Prorektorzy ds. Nauki jednostek naukowo-badawczych regionu.

Serdecznie zapraszamy!


Powrót
Szybki kontakt

LPNT S.A.

Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A.
ul. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin
tel. (+48) 81 534 61 00
faks: (+48) 81 531 85 48
e-mail: biuro@lpnt.pl

lpnt

Banery2
Banery
Inno Broker
Copyright © Inno Broker - 2013.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij