Inno Broker

Relacja z polsko-amerykańskiego seminarium w LPNT

W dniu 28 lipca Lubelski Park Naukowo-Technologiczny gościł uczestników biznesowego seminarium zorganizowanego w ramach wielosektorowej misji gospodarczej przedsiębiorców i przedstawicieli instytucji współpracy zagranicznej ze Stanów Zjednoczonych. Celem seminarium było nawiązanie i rozwój kontaktów biznesowych, a także podjęcie wspólnych poszukiwań innowacji dla przemysłu i nauki.

Inno-broker Kamil Chmielewski przedstawił ofertę LPNT skierowaną do nowych partnerów województwa lubelskiego. W misji uczestniczyli przedstawiciele firm z Nevady reprezentujące branże zaawansowanych technologii medycznych, maszynowych i motoryzacyjnych. W spotkaniu zainicjowanym przez lubelskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (COIE), zorganizowanym przez Lubelskie Centrum Consultingu, uczestniczyły firmy współpracujące z LPNT: HD Air Studio, Kcalmar i Biz System.

W czasie wizyty przedstawione zostały różnorodne doświadczenia lubelskich start-upów w budowaniu usług i produktów atrakcyjnych dla zagranicznych partnerów. Do otwarcia nowych perspektyw inwestycyjnych zachęcały Izba Przemysłowo – Handlowa w Lublinie oraz Specjalna Strefa Ekonomiczna EURO-PARK Mielec – Podstrefa Lublin.

Program polsko-amerykańskiego seminarium obejmował także zwiedzanie budynku LPNT i krótkie wizyty w firmach działających na terenie Inkubatora Technologicznego, który jest szczególnie zorientowany na rozwój nowoczesnych przedsiębiorstw w branżach informatyki i telekomunikacji. Dla zagranicznych inwestorów była to okazja do przeglądu produktów i oferty handlowej lubelskich firm, a także wymiany dobrych praktyk w rozwoju biznesu na rynku amerykańskim i globalnym.

Tekst i zdjęcia: Urszula Jackowska

1
3
4
5
6

Powrót
Szybki kontakt

LPNT S.A.

Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A.
ul. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin
tel. (+48) 81 534 61 00
faks: (+48) 81 531 85 48
e-mail: biuro@lpnt.pl

lpnt

Banery2
Banery
Inno Broker
Copyright © Inno Broker - 2013.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij