Inno Broker

Platforma INNO-broker wspiera lubelskie innowacje!

Już jest - innowacyjna platforma internetowa łącząca biznes z nauką!

W ramach projektu INNO-BROKER stworzono platformę internetową wykorzystującą inteligentne algorytmy wyszukiwania, która stanie się skutecznym narzędziem łączącym biznes z nauką.

Zalogowanie się na platformie INNO-BROKER pozwoli na znalezienie innowacyjnych rozwiązań gotowych do rynkowego wdrożenia oraz zapoznanie się ze szczególnymi odkryciami lubelskich naukowców. Na stronie znajdziesz ofertę usług badawczych oferowanych przez instytucje, jak również przez indywidualnych pracowników naukowych. W jednym miejscu zgromadziliśmy aktualną inwesntaryzację sprzętu badawczego lubelskich uczelni i instytutów naukowych wraz z opisem ich użyteczności i potencjalnym wykorzystaniem. Stworzyliśmy także strefę start-upów, umożliwiającą wsparcie nowatorskich pomysłów dzięki pomocy w przerodzeniu tych pomysłów w sprawnie funkcjonujący biznes.

Wystarczy 3 minuty aby się zarejestrować - umożliwi to przedstawienie swojej własnej oferty zarówno firmom z różnych branż, jak i jednostkom akademickim i osobom fizycznym. 

Ponadto, z platformy dowiesz się o aktualnych konferencjach, targach, szkoleniach branżowych oraz innych godnych uwagi wydarzeniach tematycznych,

To wszystko na stronie:  www.inno-broker.pl

Zapraszamy!


Powrót
Szybki kontakt

LPNT S.A.

Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A.
ul. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin
tel. (+48) 81 534 61 00
faks: (+48) 81 531 85 48
e-mail: biuro@lpnt.pl

lpnt

Banery2
Banery
Inno Broker
Copyright © Inno Broker - 2013.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij