Inno Broker

OZE w Parku

Dziś w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym gościł Dyrektor Laboratorium Konwersji Energii prof. Reza S. Abhari z Instytutu LEC ETH w Zurychu. Zaprezentował on dobre praktyki w zakresie współpracy nauki z biznesem w obszarze Odnawialnych Źródeł Energii. Ze strony lubelskiej w spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele innowacyjnych firm lubelskich. Pan prof. Reza bardzo chętnie dzielił się swoim bogatym komercjalizacyjnym doświadczeniem. Wszystkich zainteresowanych tematyką odsyłamy do portalu New Enterprise for Engineers podstępnego pod linkiem www.nefe.ethz.ch. Wizyta szwajcarskich gości miała charakter wizyty studyjnej w ramach projektu Innowacyjne metody i możliwości pozyskiwania odnawialnych źródeł energii na Lubelszczyźnie na przykładzie dobrych praktyk i doświadczeń partnera szwajcarskiego. Więcej na temat projektu można znaleźć na http://www.neo.lubelskie.pl/.  

Departament Gospodarki i Innowacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego ma przyjemność zaprosić także na konferencję podsumowującą realizację projektu „Innowacyjne metody i możliwości pozyskiwania odnawialnych źródeł energii na Lubelszczyźnie na przykładzie dobrych praktyk i doświadczeń partnera szwajcarskiego” pt. NEO – Nowa Energia dla Lubelszczyzny. Szczegóły na http://www.neo.lubelskie.pl/projekt/aktualnosci/Zaproszenie-na-konferencje/idn:311.html.


Powrót
Szybki kontakt

LPNT S.A.

Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A.
ul. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin
tel. (+48) 81 534 61 00
faks: (+48) 81 531 85 48
e-mail: biuro@lpnt.pl

lpnt

Banery2
Banery
Inno Broker
Copyright © Inno Broker - 2013.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij