Inno Broker

Open Days 2015

W Brukseli trwa właśnie trzynasta edycja European Week of Regions and Cities - Open Days, która w tym roku przebiega pod hasłem "Europejskie regiony i miasta partnerami inwestycji i wzrostu". Na miejscu jest nasza inno-brokerka Ilona Dąbrowska, która bierze udział w sesjach tematycznych dotyczących m. in. rozwoju MŚP i innowacji, tworzenia miejsc pracy, rozwoju obszarów miejskich i wiejskich oraz ich integracji, jak również współpracy międzynarodowej w ramach programu Erasmus Plus.

Tegoroczną edycję wydarzenia współorganizuje miasto i region stołeczny Bruksela, dlatego program Open Days został wzbogacony o aspekt miejski w polityce spójności. Z tego powodu wśród wydarzeń Open Days 2015 znalazły się wizyty studyjne w rewitalizowanej części miasta, nowej siedzibie administracji brukselskiej w budynkach pasywnych, rozwijającym się obszarze brukselskiego kanału, porcie oraz farmie miejskiej.

Wczoraj wieczorem odbyła się wielka gala wręczenia nagród Regio Stars, podczas której wyróżniono jeden polski projekt - rozwój Toruńskiego Parku Naukowo-Technologicznego - gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy naszych kolegów!


Powrót
Szybki kontakt

LPNT S.A.

Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A.
ul. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin
tel. (+48) 81 534 61 00
faks: (+48) 81 531 85 48
e-mail: biuro@lpnt.pl

lpnt

Banery2
Banery
Inno Broker
Copyright © Inno Broker - 2013.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij