Inno Broker

Obrady okrągłego stołu w Ivano-Frankiwsku

13 marca nasi dwaj inno-brokerzy Kamil Chmielewski i Dawid Kowalczyk brali udział w obradach okrągłego stołu w mieście Iwano-Frankiwsku na Ukrainie, mające na celu omówienie perspektyw współpracy w kierunku oszczędzania energii i efektywności energetycznej. Organizatorami spotkania była NGO Agencja Rozwoju Prywatnej Inicjatywy oraz Iwano-Frankiwski Narodowy Uniwersytet Ropy i Gazu (IFNURG). Uczestnikami ze strony polskiej byli zaś przedstawiciele lubelskich uczelni i administracji miasta Lublin, przedsiębiorcy wraz z organizacjami zainteresowanych wdrażaniem technologii efektywnych energetycznie oraz Lubelski Park Naukowo Technologiczny.

Podczas spotkań zostało wypracowane porozumienie współpracy pomiędzy uczelniami Lublina i Iwano-Frankiwska w dziedzinie wytwarzania energii ze źródeł odnawialnych i alternatywnych, efektywności energetycznej oraz inteligentnych sieci energetycznych. Stworzono list intencyjny, którego celem jest nawiązanie i rozwój stałych relacji, a także współpraca w dziedzinie wytwarzania energii ze źródeł odnawialnych i alternatywnych.

Posiedzenie zakończono podpisaniem wspólnej rezolucji zatwierdzającej koncepcje programów współpracy między uczelniami w Lublinie i Iwano-Frankiwsku w branży produkcji energii z odnawialnych źródeł. Realizacja wymienionych celów będzie się odbywać w kooperacji z partnerami (przedsiębiorcy, instytucje otoczenia biznesu, organizacje).


Powrót
Szybki kontakt

LPNT S.A.

Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A.
ul. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin
tel. (+48) 81 534 61 00
faks: (+48) 81 531 85 48
e-mail: biuro@lpnt.pl

lpnt

Banery2
Banery
Inno Broker
Copyright © Inno Broker - 2013.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij