Inno Broker

Nowe technologie dla studentów UMCS

Nowe technologie dla studentów UMCS!

Dzięki pracy inno-brokerów zawiązano współpracę pomiędzy Lubelskim Parkiem Naukowo-Technologicznym S.A. a firmą CREATOR sp. z o.o. Pierwszym wynikiem tej współpracy były wyjątkowe zajęcia dla studentów kierunku Produkcja Medialna, które odbyły się 13 maja w sali szkoleniowej firmy CREATOR.

Studenci mieli możliwość skorzystania z doskonale wyposażonej pracowni komputerowej, poznając nowe programy do tworzenia grafiki komputerowej.

Cieszymy się, że praca inno-brokerów przynosi korzyści w kolejnych obszarach, także takich, które nie zostały ujęte w modelu. Zadowolenie  studentów, jak również zaangażowanych instytucji stanowi kolejną przesłankę do konieczności rozwijania współpracy pomiędzy lubelskimi uczelniami a firmami, jak również umacnia nas w przekonaniu, że inno-brokerzy skutecznie wprowadzają innowacje do kolejnych obszarów życia naszego regionu.


Powrót
Szybki kontakt

LPNT S.A.

Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A.
ul. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin
tel. (+48) 81 534 61 00
faks: (+48) 81 531 85 48
e-mail: biuro@lpnt.pl

lpnt

Banery2
Banery
Inno Broker
Copyright © Inno Broker - 2013.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij