Inno Broker

NATURAL GREEN MARKETING

INNO-BROKERZY ZAPRASZAJĄ DO UDZIAŁU W PROJEKCIE NATURAL GREEN MARKETING

Szkolenia i doradztwo z zakresu marketingu ekologicznego, kreowania wizerunku i marki dla MMŚP branż Natural & Organic Products wspierające wdrażanie eko innowacji Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Zakład Szkolenia i Doradztwa Ekonomicznego Sp. z o. o. w Lublinie zaprasza do udziału w projekcie pt.: NATURAL GREEN MARKETING. Szkolenia i doradztwo z zakresu marketingu ekologicznego, kreowania wizerunku i marki dla MMŚP branż Natural Organic Products wspierające wdrażanie eko innowacji.

Projekt realizowany w ramach Priorytetu II Rozwój zasobów ludzkich i potencjału adaptacyjnego przedsiębiorstw oraz poprawa stanu zdrowia osób pracujących, Działanie 2.1. Rozwój kadr nowoczesnej gospodarki, Poddziałanie 2.1.1 Rozwój kapitału ludzkiego w przedsiębiorstwach, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Celem projektu jest podwyższenie poziomu przygotowania 100 MMŚP branży Natural Organic Products lub przedsiębiorstw z jej otoczenia do wdrożenia marketingowych eko innowacji lub rozwiązań pro ekologicznych w zakresie: produktowym, usługowym, produkcyjnym, technologicznym lub wizerunkowym w oparciu o program lub plan wdrażania konkretnych działań proekologicznych oraz nabyte kompetencje kadry zarządzającej i pracowników z zakresu zarządzania eko innowacjami, stosowania rozwiązań pro ekologicznych i green marketingu.

Grupa docelowa:

  • 100 przedsiębiorców z sektora MMŚP z terenu całej Polski z branży Natural Organic Products oraz przedsiębiorstw z jej otoczenia
  • 300 pracowników przedsiębiorstw.

W ramach projektu oferujemy:

1. Doradztwo przedszkoleniowe, diagnozujące potencjał proekologiczny (ok. 10 godzin dla przedsiębiorstwa)
2. Szkolenie w zakresie eko innowacji, kreowania ECO wizerunku i marki wspierające wdrażanie rozwiązań proekologicznych 20 grup x 120 godzin
3. Poszkoleniowe doradztwo kompetencyjne z elementami coachingu (ok. 1 godzina dla 300 osób uczestniczących w szkoleniach)
4. Doradztwo zintegrowane, generujące lub aktualizujące plan wdrażania konkretnych działań proekologicznych (ok. 30 godzin dla przedsiębiorstwa)
5. Doradztwo audytowe, weryfikujące zmiany będące efektem usługi doradczej (ok. 10 godzin dla przedsiębiorstw).

Udział w projekcie jest bezpłatny! KOLEJNA LUBELSKA GRUPA SZKOLENIOWA RUSZA NA POCZĄTKU PAŹDZIERNIKA. SĄ JESZCZE WOLNE MIEJSCA ;-)

Szkolenia prowadzone będą w formie wykładowo warsztatowej w formie weekendowej (6 zjazdów po 20 h) lub w dni powszednie, w zależności od preferencji uczestników.

Uczestnikom szkoleń zapewniamy:
1. Materiały szkoleniowe
2. Zakwaterowanie
3. Całodzienne wyżywienie

Szczegółowe informacje na temat projektu dostępne są na stronie http://pte.lublin.pl/natural-green-marketing,10346 oraz pod numerem telefonu 81 532 84 14.


Moduły szkolenia:

Moduł 1: Natural Green Marketing Promotion. EKOLOGICZNA MARKA PRODUKTU Public relations i kreowanie reputacji oraz image w działaniach proekologicznych firmy

Moduł 2: Strategiczne zarządzanie marketingowe Natural&Organic Products i Eco-friendly Products

Moduł 3: Możliwości finansowania zewnętrznego działań i innowacji z zakresu Natural Green Marketing

Moduł 4: EKO PROJEKTOWANIE cyklu życia produktu-kreowanie eko produktu i usługi

Moduł 5: Kompetencje EKO Przedsiębiorczości

Moduł 6: ZARZĄDZANIE EKO INNOWACJAMI i wdrożeniem systemu rozwiązań i technologii

Moduł 7: ECO EVENTS i BEST PRACTICES. Przykłady i potencjał praktycznych wdrożeń

Moduł 8: Systemy, certyfikaty, normy: m.in. EMAS, Kategoryzacje, certyfikacje proekologiczne

Moduł 9: Warsztat PRAKTYKI marketingowej

Moduł 10: KOMPETENCJE NATURAL GREEN MARKETING MANAGER moduł kompetencji menedżerskich zakończony CERTYFIKATEM

System prowadzenia zajęć: weekendowy piątek niedziela lub na tygodniu w godzinach popołudniowych (6 zjazdów po 20 h)

Miejsce realizacji: Polska (miasta wojewódzkie) - LUBLIN

Ilość osób w grupie: 12-18


Powrót
Szybki kontakt

LPNT S.A.

Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A.
ul. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin
tel. (+48) 81 534 61 00
faks: (+48) 81 531 85 48
e-mail: biuro@lpnt.pl

lpnt

Banery2
Banery
Inno Broker
Copyright © Inno Broker - 2013.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij