Inno Broker

MUSC

Serdecznie zapraszamy młodzież szkolną oraz studentów na tegoroczną odsłonę konferencji M.U.S.C. – Mind Understanding Scientific Conference. Jest to konferencja popularno-naukowa obejmująca tematy z obszaru psychologii i neuronauki. Celem tegorocznej edycji jest promocja i popularyzacja badań młodych naukowców zajmujących się naukami o mózgu i poznaniu na światowym poziomie. Chcemy, aby uczniowie, studenci oraz wszyscy zainteresowani uczestnicy mogli przekonać się, że nauka daje niezwykłe możliwości rozwoju i poznawania świata, a także jest obiecującą ścieżką kariery. Jednocześnie chcemy, aby była to okazja do spotkania się badaczy i wymiany myśli w mniej formalnej atmosferze niż podczas typowej konferencji naukowej.

Konferencja odbędzie się w dniach 14-15 marca 2016, w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II w ramach Światowego Tygodnia Mózgu. Wstęp dla słuchaczy jest bezpłatny. Program konferencji oraz więcej informacji można znaleźć na stronie www.neurostimulus.pl/konferencje. Zapraszamy też do śledzenia aktualności na facebooku: https://www.facebook.com/events/1688407514771523/


Powrót
Szybki kontakt

LPNT S.A.

Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A.
ul. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin
tel. (+48) 81 534 61 00
faks: (+48) 81 531 85 48
e-mail: biuro@lpnt.pl

lpnt

Banery2
Banery
Inno Broker
Copyright © Inno Broker - 2013.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij