Inno Broker

MIT Info day w LPNT

MIT Enterprise Forum Poland rozpoczyna nabór do 3. edycji programu akceleracji startupów technologicznych, realizowanego w oparciu o know-how jednego z najlepszych na świecie uniwersytetów technologicznych – Massachusetts Institute of Technology.
 
W ramach projektu pomocy startupom udzielą największe polskie i międzynarodowe organizacje, w tym min.: PKO Bank Polski, Grupa PGNiG, Grupa KGHM, Grupa Adamed, Intel, Visa oraz Hewlett Packard Enterprise. Dzięki grantowi przyznanemu MIT Enterprise Forum Poland w pilotażowym konkursie ScaleUp, startupy, które zakwalifikują się do programu, uzyskają również szansę na dofinansowanie działalności w kwocie nawet do 250 tysięcy złotych!
 
Zapraszamy Państwa do udziału w spotkaniu informacyjnym InfoDay, organizowanym wspólnie z Lubelskim Parkiem Naukowo Technologicznym S.A. 21 kwietnia 2017 r.
 
Spotkanie odbędzie się w LUBELSKIM PARKU NAUKOWO-TECHNOLOGICZNYM,
Lublin , ul. Dobrzańskiego 3 od godziny 13.00
 
Rejestrujcie się na http://mitefpoland.org/infoday/

Powrót
Szybki kontakt

LPNT S.A.

Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A.
ul. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin
tel. (+48) 81 534 61 00
faks: (+48) 81 531 85 48
e-mail: biuro@lpnt.pl

lpnt

Banery2
Banery
Inno Broker
Copyright © Inno Broker - 2013.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij