Inno Broker

MeetBiotech BoostBiotech #4

Meet Biotech - Boost Biotech
#4 LUBLIN

 

Biotechnologu!
Zastanawiasz sie jak rozwinąć swoją pasję w firmę? Chcesz zdobywać nowe doświadczenia za granicą? Planujesz włączyć się do organizacji związanych z farmacją? W wolnej chwili planujesz domową produkcję złotego trunku? A może po prostu szukasz inspiracji do rozwoju swojej kariery zawodowej?

Stowarzyszenie Boost Biotech Polska zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Meet Biotech Boost Biotech w Lublinie. W trakcie spotkania nasi goście opowiedzą o tym jak znaleźli się w biotechnologii, gdzie zdobywali doświadczenie i czym się zajmują. Po krótkich prezentacjach będzie czas na pytania i wymianę doświadczeń między wszystkimi uczestnikami spotkań. Wszystko to w nieformalnej atmosferze, która sprzyja rozmowom i szukaniu inspiracji do dalszego rozwoju.

Lublin - Meet Biotech - Boost Biotech #4
10 luty 2016 r. (środa) godz. 18.00

Paragraf 14
ul. Langiewicza 12

20- 045 Lublin

Goście:
*dr inż. Sylwia Okoń - Znalazła się w gronie 36 naukowców poniżej 35. roku życia, którzy dostali granty naukowe w ramach VI edycji programu Lider. W 2014 roku wygrała prestiżowy konkurs Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, który umożliwił stworzenie własnego zespołu naukowego, a następnie realizację projektu dotyczącego identyfikacji efektywnych genów odporności na choroby grzybowe oraz opracownia markerów DNA służących do ich identyfikacji w owsie.

*Robert Wciseł - Absolwent Politechniki Lubelskiej specjalności Informatyka w Inżynierii środowiska. Zawodowo działający w obszarach ICT, Cloud Computing, Rapid Prototyping w tym Druku 3D. Aktualnie kieruje zespołem R&D działającym w obszarze produkcji przyrostowej i cyfrowego wspomagania projektowania. Związany z Lubelskim środowiskiem startup'owym jako niezależny konsultant, konstruktor. Aktywnie pracujący z technikami Reverse Engineering, Rapid Prototyping, Digital Manufacturing przy opracowywaniu prototypów urządzeń i wdrażaniu ich na rynek. Po godzinach pasjonat "Maker movement", aktywnie wspierający tego typu działania.

Więcej na: https://www.facebook.com/events/819780648130493/

 

------------------------ x -----------------------

Organizatorem spotkań jest Boost Biotech Polska - łódzkie stowarzyszenie, którego głównym celem jest promowanie integracji i animowanie środowiska osób związanych z Bio-techenologiami: pracowników firm, parków technologicznych i uczelni, studentów, absolwentów, właścicieli przedsiębiorstw - osób zajmujących się stroną naukową, biznesową, marketingową czy prawną Biotechu.

Bio-technologie rozumiemy jako każde technologie lub dziedziny nauki, gdzie wykorzystana jest wiedza o organizmach żywych. Bio-technologiami są dla nas w równym stopniu nanotechnologia do zastosowań biomedycznych, medycyna, bioinżynieria.  Bio-technologie są też według nas nierozerwalnie połączone z zarządzaniem, komunikacją i ekonomią, ponieważ bez know-how z tych pozornie oddalonych dziedzin rozwój „naszej” branży nie byłby możliwy.

Więcej na: www.boostbiotech.pl 


Powrót
Szybki kontakt

LPNT S.A.

Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A.
ul. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin
tel. (+48) 81 534 61 00
faks: (+48) 81 531 85 48
e-mail: biuro@lpnt.pl

lpnt

Banery2
Banery
Inno Broker
Copyright © Inno Broker - 2013.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij