Inno Broker

Made By Lubelskie 2016 - kalendarz na Balu Charytatywnym UP

Lubelski Park Naukowo-Technologiczny wsparł Związek Młodzieży Wiejskiej w organizacji Karnawałowego Balu Charytatywnego pracowników i studentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Tegoroczne kalendarze Made By Lubelskie były jedną z nagród w charytatywnej loterii, z której dochód przeznaczony zostanie na wsparcie Jakuba Kuśmierza.

Jakub ma jedenaście lat, mieszka wraz z rodzicami i trojgiem rodzeństwa w Dąbrowie Bór w gminie Kraśnik. Niestety na co dzień musi walczyć z okrutną chorobą jaką jest Dystrofia Mięśniowa Duchennea. U Jakuba chorobę zdiagnozowano w wieku 5 lat, z roku na rok choroba ta znacznie postępuje tym samym potrzeba ćwiczeń rehabilitacyjnych oraz odpowiedniego sprzętu by mógł w miarę samodzielnie funkcjonować (w tym momencie Jakub potrzebuje windy ponieważ nie jest już w stanie samodzielnie poruszać się, wówczas musi już korzystać z wózka inwalidzkiego). Rodzina nie jest w stanie sama tak znacznej kwoty na zrealizowanie potrzeb Jakuba, dlatego z całego serca prosimy o wsparcie. "Każdego dnia dziękujemy Bogu za uśmiech na Kuby twarzy, siłę do walki oraz wszystkich dobrych ludzi, którzy pomagają nam w walce o życie Jakuba".

Bardzo cieszymy się, że mogliśmy w drobny sposób wesprzeć godną pochwały incjatywę organizatorów!


Powrót
Szybki kontakt

LPNT S.A.

Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A.
ul. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin
tel. (+48) 81 534 61 00
faks: (+48) 81 531 85 48
e-mail: biuro@lpnt.pl

lpnt

Banery2
Banery
Inno Broker
Copyright © Inno Broker - 2013.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij