Inno Broker

LUBLIN INNOVATION DAYS

W dniach 9 - 11 grudnia 2015 roku zapraszamy wszystkich naukowców, przedsiębiorców, innowatorów, oraz studentów na 3-dniowe święto innowacji, biznesu i nauki - LUBLIN INNOVATION DAYS!

Właśnie ruszyła rejestracja na konferencję generalną 9 grudnia! To na niej eksperci z całej Polski opowiedzą jak osiągnięcia naukowe przekuć w dochodowy biznes. Wśród prelegentów zaszczyci nas m.in. profesor Wiesław Nowiński - autor atlasów mózgu i laureat w kategorii „Całokształt twórczości” Europejskiego Wynalazcy Roku 2014 organizowanego przez Europejski Urząd Patentowy!

10 grudnia odbędą się spotkania z serii Meet Biotech - Boost Biotech i Aula Lublin. Z kolei 11 grudnia warsztaty z komercjalizacji i wspierania innowacyjności. Warsztaty komercjalizacyjne poprowadzą w pełnym składzie nasi inno-brokerzy. Plan warsztatów został tak opracowany, by znaleźli na nich coś dla siebie zarówno naukowcy jak i przedsiębiorcy. Każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie udziału w praktycznych warsztatach komercjalizacyjnych. Na wydarzenia 10 i 11 grudnia będzie obowiązywała oddzielna rejestracja.

Więcej informacji znajdziecie na www.innovation.lpnt.pl

Do zobaczenia ;-)


Powrót
Szybki kontakt

LPNT S.A.

Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A.
ul. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin
tel. (+48) 81 534 61 00
faks: (+48) 81 531 85 48
e-mail: biuro@lpnt.pl

lpnt

Banery2
Banery
Inno Broker
Copyright © Inno Broker - 2013.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij