Inno Broker

XII Lubelski Festiwal Nauki

Inno-brokerzy zachęcają do uczestnictwa w XII Lubelskim Festiwalu Nauki, który odbędzie się w dniach 19-25 września 2015 roku. Tym razem w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym będzie miał miejsce wykład połączony z prezentacją na temat: "Pojazdy przyszłości. Te elektryczne i te na wodór". Więcej informacji i rejestracja na stronie: https://www.festiwal.lublin.pl

Opis projektu:

Coraz częściej na naszych ulicach pojawiają się dziwnie wyglądające pojazdy. Jest to specjalny zabieg konstruktorów nadwozi by zwrócić na nie uwagę. Jednak nie zewnętrzny design jest istotą tych pojazdów, ale system ich zasilania. Pod swoimi maskami nie posiadają już tradycyjnych silników spalinowych tylko ekologiczne systemy zasilania. Do najważniejszych z nich należą silniki elektryczne zasilane z baterii litowo-jonowych oraz systemy wodorowych ogniw paliwowych. Podczas wizyty w Laboratorium Odnawialnych Źródeł Energii i Zasilania Pojazdów Paliwami Alternatywnymi można będzie zapoznać się z teorią oraz praktyką działania takich nowoczesnych pojazdów. Przewidziana jest również prezentacja pojazdu elektrycznego Renault Twizy z możliwością przejażdżki.


Powrót
Szybki kontakt

LPNT S.A.

Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A.
ul. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin
tel. (+48) 81 534 61 00
faks: (+48) 81 531 85 48
e-mail: biuro@lpnt.pl

lpnt

Banery2
Banery
Inno Broker
Copyright © Inno Broker - 2013.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij