Inno Broker

Konkurs ”START START-UP”

We wtorek 06.10.2015 roku nasi inno-brokerzy Kamil Chmielewski i Ilona Dąbrowska wraz z przedstawicielem funduszy inwestycyjnych Trigon& Controlling odwiedzili lubelskie uczelnie i ich centra transferu technologii i wiedzy, w celu propagowania konkursu pt.: ”START START-UP” organizowany z inicjatywy Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego S.A. w partnerstwie z VENTURE Funduszem Inwestycyjnym Zamkniętym oraz „Controlling – online” sp. z o.o.

Celem konkursu jest identyfikacja i przygotowanie innowacyjnych pomysłów biznesowych i Uczestników, którzy mają go realizować, do szybkiego i efektywnego rozwoju, w tym do ewentualnego wejścia kapitałowego funduszu Venture FIZ (Grupa TRIGON). Konkurs ma ułatwić budowanie ekosystemu startupowego na terenie województwa lubelskiego po przez tworzenie innowacyjnych przedsiębiorstw typu startup, gotowych do wejścia na rynek przy zaangażowaniu kapitałowym funduszy Venture Capital.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 20 października. Formularz, harmonogram i więcej informacji znajdziecie na naszej stronie.
http://lpnt.pl/projekty/rusza-konkurs-start-start-up


Powrót
Szybki kontakt

LPNT S.A.

Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A.
ul. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin
tel. (+48) 81 534 61 00
faks: (+48) 81 531 85 48
e-mail: biuro@lpnt.pl

lpnt

Banery2
Banery
Inno Broker
Copyright © Inno Broker - 2013.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij