Inno Broker

ECK Eureka i S.E.E.K.

Wczoraj, wraz z grupą ECK Eureka z Lublina, w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym S.A. gościliśmy delegację projektu S.E.E.K. (Skills, Education, Employement & Knowledge) z Irlandii Północnej. Ursula Roberts, Sinead Mullan, Richard Thorntonn byli pod wrażeniem funkcjonowania LPNT S.A. oraz naszych aktualnych aktywności, m.in.: projektów INNO-BROKER, INNOVA-INVEST oraz Lbn#BiznesStart. 

Projekt S.E.E.K. realizowany przez Dungannon and South Tyrone Borough Council w Irlandii Północnej, ma na celu aktywizację i zapobieganie wykluczeniu społecznemu oraz promocję równych szans w dostępie o rynku pracy. Grupą docelową tego projektu są osoby bezrobotne lub nieaktywne zawodowo, w tym osoby niepełnosprawne. Wizyta w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym S.A. pozwoliła nie tylko przyjrzeć się działaniom Parku, ale także poznać specyfikę naszego regionu w kontekście walki z bezrobociem.


Powrót
Szybki kontakt

LPNT S.A.

Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A.
ul. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin
tel. (+48) 81 534 61 00
faks: (+48) 81 531 85 48
e-mail: biuro@lpnt.pl

lpnt

Banery2
Banery
Inno Broker
Copyright © Inno Broker - 2013.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij