Inno Broker

OFERTA INNO-BROKERÓW

Oferta inno-brokera obejmuje całościową obsługę potrzeb innowacyjnych przedsiębiorstw oraz jednostek naukowych. Skupiamy się na wyszukiwaniu nowych, praktycznych rozwiązań dla firm i instytucji.  Nasza praca nie opiera się na pośrednictwie lecz na sprawnym organizowaniu transferu uporządkowanej wiedzy do gospodarki. Wspieramy lubelskie innowacje. Przypominamy, że innowacja jest to wdrożone rozwiązanie.

Kiedy możemy pomóc?

  • Gdy chcesz przeprowadzić audyt innowacyjnego potencjału swojego przedsiębiorstwa w celu wprowadzenia  innowacji na poziomie produktowym, procesowym i marketingowym. Zobacz, w czym tkwi siła Twojej firmy.
  • Jeśli poszukujesz nowych technologii, by zwiększyć swoją konkurencyjność. Nawet jeśli jeszcze nie masz sprecyzowanej strategii działania. Wiemy, gdzie skutecznie je znaleźć.
  • Jeśli szukasz zagranicznych partnerów lub nabywców dla swoich innowacyjnych produktów, pomożemy Ci wyszukać sprawdzonych i wiarygodnych kontrahentów.
  • Planujesz prace badawczo-rozwojowe? Doskonałym sposobem zwiększenia konkurencyjności jest udział w projektach badawczych finansowanych ze środków unijnych lub krajowych. Wiemy jak aplikować i prowadzić takie projekty.
  • Szukasz funduszy na rozwój przedsiębiorstwa? Masz pomysły, ale nie masz środków finansowych na ich realizacje? Informujemy o możliwych rozwiązaniach finansowych dostępnych na szczeblu krajowym i na terenie UE.
  • Poszukujesz ochrony patentowej i chcesz chronić własność intelektualną? Pomożemy Ci zabezpieczyć potencjał i know-how Twojej firmy.

Poznaj naszych inno-brokerów, którzy jako pierwsi w regionie specjaliści tego typu zostali wyszkoleni i praktycznie przygotowani do pracy. Reprezentują oni inteligentne specjalizacje województwa lubelskiego.


Powrót
Szybki kontakt

LPNT S.A.

Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A.
ul. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin
tel. (+48) 81 534 61 00
faks: (+48) 81 531 85 48
e-mail: biuro@lpnt.pl

lpnt

Banery2
Banery
Inno Broker
Copyright © Inno Broker - 2013.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij